Névadónk

Ipolyi Arnold (1823 - 1886)

A 19. századi magyar kultúrtörténeti kutatások úttörő alakja, aki az első összefoglaló munkát írta a magyar mitológiáról.

1823 októberében született Stummer Ferenc főszolgabíró és felesége, Szmrecsányi Arzénia legidősebb gyermekeként.

Tudjon meg többet névadónkról Ipolyi Arnoldról

Ipolyi Arnold Alapiskola

Sok szeretettel köszöntöm Önt az Ipolyi Arnold Alapiskola honlapján.

Molnár Barnabás - iskolaigazgató

Ajánlja fel adója 2%-át!

Beíratás az Ipolybalogi Ipolyi Arnold Alapiskolában

Az Ipolybalogi Ipolyi Arnold Alapiskola igazgatósága értesíti a Tisztelt Szülőket, hogy a 2024/2025-ös iskolai év első évfolyamába az ünnepélyes beíratás 2024. április 17-én (szerdán) 8:45 órai kezdettel lesz az iskola épületében.

Kérjük a Tisztelt Szülőket, hogy a jelentkezési lapot elektronikus formában szíveskedjenek kitölteni, mégpedig 2024. április 1-től, 2024. április 9-ig bezárólag.

A kedves szülők a legkönnyebben az alábbi hivatkozásra kattintva érhetik el a jelentkezési lapot: "Prihláška na štúdium v základnej škole"

A jelentkezési lap elérhető még az iskola honlapjáról is a jobb oldalon a „prihláška“ ikonra kattintva!

A jelentkezési lap kitöltésével az adatokat a kedves szülő az Ipolybalogi Ipolyi Arnold Alapiskola adatbázisába küldi el, ahol rögzítésre kerül.

Fontos tudnivalók!

Abban az esetben, ha valamelyik szülő (törvényes képviselő) bármilyen oknál fogva nem tud megjelenni a beiratkozás napján, kérjük a mellékletben csatolt becsületbeli nyilatkozatot kitölteni és a beíratáskor leadni!

Az alábbi hivatkozással letölthető: Čestné vyhlásenie-Becsületbeli nyilatkozat

A különleges bánásmódot igénylő (speciális nevelési igényű, tanulási zavarokkal küzdő) gyermek törvényes képviselői kötelesek benyújtani a beíratáskor az illetékes nevelési tanácsadó és prevenciós intézmény nyilatkozatát.

Ha a törvényes képviselő a beiskolázás megkezdésének elhalasztását kéri, a kérelem részeként beadandó gyermekorvosi ajánlást, valamint az illetékes nevelési tanácsadó és prevenciós intézmény nyilatkozatát nem szükséges mellékelni, de a törvényes képviselő utólag köteles benyújtani azokat.

A törvényes képviselők által szolgáltatott minden adat ellenőrzésére a beiratkozás napján 2024. április 17-én kerül sor!!!

Kérjük a kedves szülőket, forduljanak hozzánk bizalommal, ha a kitöltésnél valamilyen problémába ütköznének! Elérhetnek bennünket a következő telefonszámokon:

Mgr. Uhrík Monika – igazgatóhelyettes: +421 908 943 973

Ing. Molnár Barnabás – igazgató: +421 907 755 782

Az Ipolybalogi Ipolyi Arnold Alapiskola beiratkozási kisfilmje

„NYELVI SZAKTANTERMEK, ISKOLAI KÖNYVTÁRAK, KÜLÖNFÉLE SZAKTANTERMEK ÉPÍTÉSE ÉS MŰSZAKI FELSZERELTSÉGÉNEK FEJLESZTÉSE AZ ALAPISKOLÁKBAN"

Modern segédeszközökkel oktatni az új generációt az Ipolybalogi Ipolyi Arnold Alapiskolában

A 302000 - Integrált Regionális Operációs Program keretén belül, Specifikus cél: 2.2.2. Az alapiskolás tanulók kulcskompetenciáinak fejlesztése, az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával.

„Modern művelődés a tudásalapú társadalom számára/
A projekt társfinanszírozója az EU“

Az új generáció oktatása modern eszközökkel

A pályázat az Oktatás operatív program „A hagyományos iskola modernizálása“ (1.1 sz. intézkedés) keretében az Európai Szociális Alap társfinanszírozásával valósult meg.

Vissza az oldal tetejére

Szakkörök

2024. Április
HKSCsPSzV
1615161718192021
Eseménynaptár vezérlő elemek

Gyakran ismételt kérdések

Milyen programokat kínál az iskola tanítás után?
A tanítási órák után képzett nevelőnők segítenek a tanulóknak felkészülni a következő napra.
Az iskolában van meleg ebéd?
Igen. Az iskolai konyhán minden nap meleg ebéddel várjuk a gyerekeket.
Meddig tart a tanítás?
A tanítás reggel 07:40 órakor kezdődik, a legtöbb esetben délután 14:15 órakor fejeződik be.

Megközelítés
  • Még több kérdés

• További kép böngészése ebből a galériából
  • Még több kép